Доставка и оплата
Способи оплати товару:

1. Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару

2. Visa / MasterCard
Оплата замовлення онлайн банківською картою Visa і MasterCard. Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.

3. Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб на розрахунковий рахунок фірми

При виборі безготівкового способу оплати доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок

Рахунок для оплати товару:
Установа банку: ПриватБанк
МФО банка: 305299
Отримувач платежу: ПОПРУЖЕНКО ІНЕСА ВОЛОДИМИРІВНА
IBAN: UA763052990000026008015107090
Рахунок карти: 26008015107090
Валюта карти: UAH
РНОКПП отримувача 3101406209
Призначення платежу: за побутові прилади

Доставка товару:

Жителі Кропивницького можуть отримати замовлення вже на наступний день після оформлення замовлення. Клієнти з інших міст України можуть отримати замовлення протягом 2-5 днів, в залежності від місцезнаходження населеного пункту і обраного способу доставки.

Комплектація і цілісність товару

Будь ласка, перевіряйте комплектацію, цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень і документи при отриманні замовлення. Це можливо зробити при працівниках служби доставки. Ми не несемо відповідальності за товар, який не був перевірений на наявність механічних пошкоджень або відсутність частин безпосередньо при отриманні у відділенні перевізника. У разі виявлення некомплекту або пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар і відмовитися від його отримання.

Доставка по Україні службою «Нова пошта», «Delivery», «Sat»
Вартість доставки визначається тарифами компанії - перевізником. Перед пересилкою вся продукція перевіряється на наявність механічних пошкоджень та пакується в підсилену дерев'яним обрешетуванням упаковку. «Нова пошта» проінформує SMS-повідомленням про те, що замовлення чекає у відділенні «Нова пошта» або здійснить доставку за вказаною адресою. Оплата послуг доставки здійснюється за рахунок Покупця (Отримувача).
Оставьте свой телефон и мы свяжемся с Вами!
Или позвоните нам сами
+38 097 733 97 30