Керамічний обігрівач Heats 500 Stone з терморегулятором

Heats
HEATS500SR
4100,00
грн.
Опис
Характеристики
Інструкції

Опис

Heats 500SR – керамічний обігрівач з ідеальною матовою поверхнею теплого бежевого відтінку Stone. Цей обігрівач сподобається поціновувачам спокійних класичних інтер’єрів та з легкістю стане їх частиною.
Дана модель обігрівача має вбудований терморегулятор, що дає змогу налаштувати економний режим роботи обігрівача та самостійно встановити комфортну температуру в приміщенні. У вимкненому стані на табло регулятора завжди буде відображатись поточна температура в приміщенні. Існуючий режим «Таймер» дозволяє автоматично вимкнути обігрівач через заданий час.
Обігрівач Heats – чудовий представник та незамінний елемент сучасних системи опалення, який розроблений для опалення приміщень будь-якого призначення.
Весь модельний ряд даних обігрівачів представлений лінійкою від 200Вт до 1000Вт, створений в ексклюзивній кольоровій гамі найпопулярніших відтінків та має різні види комплектації.
Головне завдання обігрівачів Heats – це створення тепла з мінімальними витратами електроенергії, однак не менш важливою місією ТМ «Heats» є зміна відношення споживачів до основних систем опалення. На своєму прикладі керамічні обігрівачі «Heats» показують чудовий приклад естетичного вирішення проблем з холодом, залишаючи далеко позаду конвекційні та водяні системи минулих поколінь

Характеристики

Потужність: 500 Вт

Площа обігріву при основному: 8-10 м²

Площа обігріву при додатковому: 20 м²

Об'єм обігріву: 26 м3

Терморегулятор: Є

Напруга живлення: 220 В

Робоча t° поверхні: 75-85 °C

Колір: Stone

Розміри: 600Х600Х15 мм

Вага: 12 кг

Інструкції

Інструкція з експлуатації обігрівача→


Інструкція з експлуатації терморегулятора↓