Керамічний обігрівач Heats 200 Loft з терморегулятором

Heats
HEATS200LR
2570,00
грн.
2690,00
грн.
Опис
Характеристики
Інструкції

Опис

Heats 200LR – керамічний обігрівач з ідеальною матовою поверхнею витриманий в стриманому стилі LOFT. Абсолютний «Хіт-продажу»! Обігрівачі в даному кольорі здатні гармонійно доповнити більшість інтер’єрів, незалежно від його стилю.
Дана модель обігрівача має вбудований терморегулятор, що дає змогу налаштувати економний режим роботи обігрівача та самостійно встановити комфортну температуру в приміщенні. У вимкненому стані на табло регулятора завжди буде відображатись поточна температура в приміщенні. Існуючий режим «Таймер» дозволяє автоматично вимкнути обігрівач через заданий час.
Обігрівач Heats – чудовий представник та незамінний елемент сучасних системи опалення, який розроблений для опалення приміщень будь-якого призначення.
Весь модельний ряд даних обігрівачів представлений лінійкою від 200Вт до 1000Вт, створений в ексклюзивній кольоровій гамі найпопулярніших відтінків та має різні види комплектації.
Головне завдання обігрівачів Heats – це створення тепла з мінімальними витратами електроенергії, однак не менш важливою місією ТМ «Heats» є зміна відношення споживачів до основних систем опалення. На своєму прикладі керамічні обігрівачі «Heats» показують чудовий приклад естетичного вирішення проблем з холодом, залишаючи далеко позаду конвекційні та водяні системи минулих поколінь

Характеристики

Потужність: 200 Вт

Площа обігріву при основному: 3-5 м²

Площа обігріву при додатковому: 6 м²

Об'єм обігріву: 10 м3

Терморегулятор: Є

Напруга живлення: 220 В

Робоча t° поверхні: 75-85 °C

Колір: Loft

Розміри: 600Х300Х15 мм

Вага: 5 кг

Інструкції

Інструкція з експлуатації обігрівача→


Інструкція з експлуатації терморегулятора↓