Керамічний обігрівач Heats 700 Stone

Heats
HEATS700S
3930,00
грн.
Опис
Характеристики
Інструкції

Опис

Heats 700S – керамічний обігрівач з ідеальною матовою поверхнею теплого бежевого відтінку Stone. Цей обігрівач сподобається поціновувачам спокійних класичних інтер’єрів та з легкістю стане їх частиною.
Дана модель обігрівача не має вбудованого терморегулятора, що дає змогу підключити до нього будь-який вид терморегуляторів від звичайних механічних до найсучасніших електронних з можливістю керування через Wi-Fi.
Обігрівач Heats – чудовий представник та незамінний елемент сучасних системи опалення, який розроблений для опалення приміщень будь-якого призначення.
Весь модельний ряд даних обігрівачів представлений лінійкою від 200Вт до 1000Вт, створений в ексклюзивній кольоровій гамі найпопулярніших відтінків та має різні види комплектації.
Головне завдання обігрівачів Heats – це створення тепла з мінімальними витратами електроенергії, однак не менш важливою місією ТМ «Heats» є зміна відношення споживачів до основних систем опалення. На своєму прикладі керамічні обігрівачі «Heats» показують чудовий приклад естетичного вирішення проблем з холодом, залишаючи далеко позаду конвекційні та водяні системи минулих поколінь

Характеристики

Потужність: 700 Вт

Площа обігріву при основному: 10-15 м²

Площа обігріву при додатковому: 25 м²

Об'єм обігріву: 39 м3

Терморегулятор: Немає

Напруга живлення: 220 В

Робоча t° поверхні: 75-85 °C

Колір: Stone

Розміри: 900Х600Х15 мм

Вага: 17 кг